LIVE Blog | Rezultatele în timp real de la Cupa Sucevei

Aici găsiți toate rezultatele la finalul disputării tuturor jocurilor din grupe.

Grupa A 

Echipa A Echipa B Rezultat
LOS Blancos Visul 3-2
LPS Delta Botoșani 1-2
LOS Blancos Verești 1-1
LPS Visul 5-1
Delta Botoșani Verești 11-0
LOS Blancos LPS 2-2
Visul Verești 1-5
LOS Blancos Delta Botoșani 0-6
LPS Verești 3-0
Visul Delta Botoșani 0-3

Clasament Grupa A

Loc Echipă Puncte
1 Delta Botoșani 12 p
2 LPS 7 p
3 LOS Blancos 5 p
4 Verești 4 p
5 Visul 0 p

Grupa B

Echipa A Echipa B Rezultat
Șcheia All Stars 1-5
Rutenii Wonder Kids 1-2
Gălănești Șcheia 4-1
All Stars Rutenii 1-2
Wonder Kids Gălănești 0-4
Rutenii Șcheia 8-0
Gălănești All Stars 1-1
Wonder Kids Șcheia 7-1
Rutenii Gălănești 1-0
Wonder Kids All Stars 1-0

Clasament

Poziție Echipă Puncte
1 Rutenii 9 p (golaveraj 12-2)
2 Wonder Kids 9 p (golaveraj 10-2)
3 Gălănești 7 p
4 All Stars 4 p
5 Șcheia 0 p

 

Grupa C 

Echipa A Echipa B Rezultat
Amicii Suceava Young Boys Baia 1-1
Viitorul Dărmănești Bacău Bucovina Obcini 2-1
Amicii Suceava Dumbrăveni 2-1
Young Boys Baia Bucovina Obcini 1-2
Viitorul Dărmănești Bacău Dumbrăveni 0-3
Amicii Suceava Bucovina Obcini 0-1
Young Boys Baia Dumbrăveni 0-5
Amicii Suceava Viitorul Dărmănești Bacău 2-2
Bucovina Obcini Dumbrăveni 1-3
Viitorul Dărmănești Bacău Young Boys Baia 0-3

Clasament

Poziție Echipă Puncte
1 Dumbrăveni 9
2 Bucovina Obcini 6
3 Amicii Suceava 5
4 Viitorul Dărmănești Bacău 4
5 Young Boys Baia 4

 

Grupa D

Echipa A Echipa B Rezultat
Atletico Bucovina SC Casa Grup Construction 1-1
Șoimii Ipotești Rai Caffe 2-0
Atletico Bucovina Juniorul Plopeni 3-1
Șoimii Ipotești SC Casa Grup Construction 1-0
Rai Caffe Juniorul Plopeni 3-1
Atletico Bucovina Șoimii Ipotești 1-1
SC Casa Grup Construction Juniorul Plopeni 3-0
Atletico Bucovina Rai Caffe 1-5
Șoimii Ipotești Juniorul Plopeni 3-0
SC Casa Grup Construction Rai Caffe 0-0

Clasament 

Poziție Echipă Puncte
1 Șoimii Ipotești 10 p
2 Rai Caffe 7 p
3 SC Casa Grup Construction 5 p
4 Atletico Bucovina 5 p
5 Juniorul Plopeni 0 p

 

Sferturi

Sfert Echipa A Echipa B Rezultat
1 Delta Botoșani Bucovina Obcini 5-0
2 LPS Juniorul Dumbrăveni 0-3
3 Rutenii Rai Caffe 2-1
4 Wonder Kids Șoimii Ipotești 1-1 (2-1)

 

Semifinale

Semifinala Echipa A Echipa B Rezultat
1 Delta Botoșani Rutenii 0-2
2 Wonder Kids Juniorul Dumbrăveni 1-1 (2-1 d.p.)

 

Finala mică

Meci Echipa A Echipa B Rezultat
1 Delta Botoșani Juniorul Dumbrăveni 0-3

 

Finala mare

Meci Echipa A Echipa B Rezultat
1 Wonder Kids Rutenii 4-2

 

REVENIM ȘI CU ALBUMUL FOTO

Total
12
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts