Grupa A
- Los Blancos
- LPS Suceava
- Visul
- Delta Spartan Botoșani
- Verești
Grupa B
- Juniorul Șcheia
- Rutenii
- All Stars
- WonderKids
- Academica Gălănești
Grupa C
- FC Amicii Burdujeni
- Bucovina Obcini
- Young Boys Baia
- Viitorul Dărmănesti Bacău
- Juniorul Dumbrăveni
Grupa D
- Atletico Bucovina
- Șoimii Ipotești
- SC Casa Grup Construction
- Rai Caffe
- Juniorul Plopeni
Program competițional
Grupa A – 15.08.2020
08:00 – Los Blancos – Visul
08:25 – LPS Suceava – Delta Spartan Botosani
08:50 – Los Blancos – Veresti
09:15 – LPS Suceava – Visul
09:30 – Delta Spartan Botosani – Veresti
09:55 – Los Blancos – LPS Suceava
10:20 – Visul – Veresti
10:45 – Los Blancos – Delta Spartan Bososani
11:10 – LPS Suceava – Veresti
11:35 – Visul – Delta Spartan Botosani
Grupa B – 15.08.2020
11:50 – Juniorul Scheia – All Stars
12:15 – Rutenii – WonderKids
12:40 – Juniorul Scheia – Academica Galanesti
13:05 – Rutenii – All Stars
13:30 – WonderKids – Acamica Galanesti
13:55 – Juniorul Scheia – Rutenii
14:20 – All Stars – Academica Galanesti
14:45 – Juniorul Scheia – WonderKids
15:10 – Rutenii – Academica Galanesti
15:35 – All Stars – Wonder Kids
Grupa C – 15.08.2020
16:00 – FC Amicii Burdujeni – Young Boyas Baia
16:25 – Bucovina Obcini – Viitorul Darmanesti Bacau
16:50 – FC Amicii Burdujeni – Juniorul Dumbraveni
17:15 – Bucovina Obcini – Young Boys Baia
17:40 – Viitorul Darmanesti Bacau – Junioul Dumbraveni
18:05 – FC Amicii Burdujeni – Bucovina Obcini
18:30 – Young Boys Baia – Juniorul Dumbraveni
18:55 – FC Amicii Burdujnei – Viitorul Darmanesti Bacau
19:20 – Bucovina Obcini – Juniorul Dumbraveni
19:45 – Young Boys Baia – Viitorul Darmanesti Bacau
Grupa D – 16.08.2020
09:00 – Atletico Bucovina – SC Casa Grup Construction
09:25 – Soimii Ipotesti – Rai Caffe
09:50 – Atletico Bucovina – Juniorul Plopeni
10:15 – Soimii Ipotesti – SC Casa Grup Construction
10:40 – Rai Caffe – Juniorul Plopeni
11:05 – Atletico Bucovina – Soimii Ipotesti
11:30 – SC Casa Grup Construction – Juniorul Plopeni
11:55 – Atletico Bucovina – Rai Caffe
12:20 – Soimii Ipotesti – Juniorul Plopeni
12:45 – SC Casa Grup Construction – Rai Caffe
Sferturi -16.08.2020
14:00 – Loc 1A – Loc 2C
14:30 – Loc 2B – Loc 1D
15:00 – Loc 2A – Loc 1C
15:30 – LOC 1B – Loc 2D
Semi – finale
16:00 – Castig.meci 1 – Castig.meci 3
16:00 – Castig.meci 2- Castig.meci 4
Finala mica – 17:00
Finala mare – 17:45
De menționat este că programul a fost faăut cu marjă de eroare, așadar între grupe există pauză de 20-30 de minute, timp în care echipele ce au jucat vor trebui să părăseasca incinta bazei sportive făcând loc celorlalte echipe din grupele viitoare. Această regulă a fost impusă datorită riscului de răspândire a virusului SARS-Cov2 și a măsurilor legate de numărul maxim de persoane.
Articol scris de: Alex Macoveiciuc